Разлика помеѓу преработките на „Никица Јелавиќ“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: id:Nikica Jelavić
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | playername = Никица Јелавиќ<br>Nikica Jelavić | image = [[File:Nikica Jelavić ...)
 
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Nikica Jelavić)
[[Категорија:Фудбалери на ФК Ренџерс]]
[[Категорија:Хрватски фудбалери]]
 
 
[[da:Nikica Jelavić]]
[[fr:Nikica Jelavić]]
[[hr:Nikica Jelavić]]
[[id:Nikica Jelavić]]
[[it:Nikica Jelavić]]
[[nl:Nikica Jelavić]]
5.636

уредувања