Фински јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава lez:Финн чlал
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ltg:Suomu volūda)
с (Робот: Додава lez:Финн чlал)
[[rw:Igifinilande]]
[[kv:Суоми кыв]]
[[lez:Финн чlал]]
[[ltg:Suomu volūda]]
[[la:Lingua Finnica]]
85.496

уредувања