Разлика помеѓу преработките на „Фудбал“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Робот: Додава lez:Футбол
с (Отстрането уредувањето на 213.135.174.74 (разговор), вратено на последната верзија на Wurzel91)
с (Робот: Додава lez:Футбол)
[[ky:Футбол]]
[[lbe:Футбол]]
[[lez:Футбол]]
[[la:Pediludium]]
[[lv:Futbols]]
85.496

уредувања