Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ѕвезди од типот F“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува en:Category:F-type stars
с (r2.6.4) (Бот Додава: gl:Categoría:Estrelas tipo-F)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Category:F-type stars)
[[Категорија:Ѕвезди по спектрален тип|F]]
 
[[en:Category:Type-F-type stars]]
[[fa:رده:ستارگان کلاس F]]
[[fr:Catégorie:Étoile de type spectral F]]
126.087

уредувања