Региони на Грција: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:Régions traditionnelles de Grèce
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ja:ギリシャの地理的区分)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Régions traditionnelles de Grèce)
[[en:Traditional geographic divisions of Greece]]
[[es:Regiones de Grecia]]
[[fr:Régions traditionnelles de Grèce]]
[[ko:그리스의 지방]]
[[hr:Regije Grčke]]
34.422

уредувања