Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1885“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: gl:Categoría:1885
с (r2.7.2) (Бот Додава: gl:Categoría:1885)
[[be:Катэгорыя:1885]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1885]]
[[bg:Категория:1885 година]]
[[bs:Kategorija:1885]]
[[br:Rummad:1885]]
[[bg:Категория:1885 година]]
[[ca:Categoria:1885]]
[[cs:Kategorie:1885]]
[[fr:Catégorie:1885]]
[[gv:Ronney:1885]]
[[gl:Categoría:1885]]
[[gan:Category:1885年]]
[[ko:분류:1885년]]
5.636

уредувања