Категорија:1863: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: gl:Categoría:1863
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1863)
с (r2.7.2) (Бот Додава: gl:Categoría:1863)
[[be:Катэгорыя:1863]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1863]]
[[bg:Категория:1863 година]]
[[bs:Kategorija:1863]]
[[br:Rummad:1863]]
[[bg:Категория:1863 година]]
[[cs:Kategorie:1863]]
[[cy:Categori:1863]]
[[fr:Catégorie:1863]]
[[gv:Ronney:1863]]
[[gl:Categoría:1863]]
[[gan:Category:1863年]]
[[ko:분류:1863년]]
5.636

уредувања