Разлика помеѓу преработките на „Single Ladies (Put a Ring on It)“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава de:Single Ladies (Put a Ring on It)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Single Ladies (Put a Ring on It))
с (r2.7.2) (Робот: Додава de:Single Ladies (Put a Ring on It))
[[cs:Single Ladies (Put a Ring on It)]]
[[cbk-zam:Single Ladies (Put a Ring on It)]]
[[de:Single Ladies (Put a Ring on It)]]
[[dsb:Single Ladies (Put a Ring on It)]]
[[et:Single Ladies (Put a Ring on It)]]
9.281

уредување