Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува nl:Mongoolse Volkspartij
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Mongoolse Revolutionaire Volkspartij)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува nl:Mongoolse Volkspartij)
[[lt:Mongolijos liaudies revoliucinė partija]]
[[mn:Монгол Ардын Нам]]
[[nl:Mongoolse Revolutionaire Volkspartij]]
[[ja:モンゴル人民党]]
[[pl:Mongolska Partia Ludowa]]
126.126

уредувања