Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

с
r2.7.2) (Бот Додава: ky:Франкфурт
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:Франкфурт)
[[be:Горад Франкфурт-на-Майне]]
[[be-x-old:Франкфурт-на-Майне]]
[[bg:Франкфурт на Майн]]
[[bar:Frankfurt am Main]]
[[bs:Frankfurt am Main]]
[[br:Frankfurt am Main]]
[[bg:Франкфурт на Майн]]
[[ca:Frankfurt del Main]]
[[cv:Франкфурт]]
[[ht:Frankfurt]]
[[ku:Frankfurt]]
[[ky:Франкфурт]]
[[mrj:Франкфурт-Майн-вӹлнӹ]]
[[lad:Frankfurt]]
5.636

уредувања