Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Робот: Менува sr:Тулуза
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава kk:Тулуза)
с (r2.6.4) (Робот: Менува sr:Тулуза)
[[sk:Toulouse]]
[[sl:Toulouse]]
[[sr:ТулузТулуза]]
[[sh:Toulouse]]
[[fi:Toulouse]]
127.411

уредување