Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1216 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1216-ban született személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1216)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1216-ban született személyek)
[[it:Categoria:Nati nel 1216]]
[[kk:Санат:1216 жылы туғандар]]
[[hu:Kategória:1216-ban született személyek]]
[[new:पुचः:१२१६य् बुगु]]
[[ja:Category:1216年生]]
86.434

уредувања