Разлика помеѓу преработките на „МедијаВики:Welcomecreation“

нема опис на уредувањето
с (принцип -> начело)
 
|--
|[[Image:Crystal Clear app amor.png|left|40px]]
|Ако имате било какви прашања, не плашете се да ги поставите: [[Википедија:ПрашањаСелска чешма]] Ве посочувае кадевистинското даместо гоза направитетаа тоанамена.
|---
|[[Image:Crystal Clear app help index.png|left|40px]]