Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1289 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1289-ben született személyek
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1289-ben született személyek)
[[la:Categoria:Nati 1289]]
[[lv:Kategorija:1289. gadā dzimušie]]
[[hu:Kategória:1289-ben született személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १२८९ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१२८९य् बुगु]]
86.434

уредувања