Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ms:Ashley Young
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | playername = Ешли Јанг<br>Ashley Young | image = frameless...)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава ms:Ashley Young)
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Англиски фудбалери]]
 
 
[[ar:أشلي يونغ]]
[[da:Ashley Young]]
[[de:Ashley Young]]
[[en:Ashley Young]]
[[et:Ashley Young]]
[[en:Ashley Young]]
[[es:Ashley Young]]
[[fa:اشلی یانگ]]
[[hu:Ashley Young]]
[[mt:Ashley Young]]
[[ms:Ashley Young]]
[[mn:Эшли Янг]]
[[nl:Ashley Young]]
86.434

уредувања