Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| административна распределба =
| населби =
| градоначалник = Преображенски Борис Константинович Преображенски
| партија =
| површина =
137

уредувања