Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додадени 8 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Borovichi)
с
| административна распределба =
| населби =
| градоначалник = АлександрПреображенски АлексеевичБорис КостјухинКонстантинович
| партија =
| површина =
137

уредувања