Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава ckb:ئۆتۆ ڤۆن بیسمارک
с (r2.7.2) (Бот Додава: stq:Otto von Bismarck)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ckb:ئۆتۆ ڤۆن بیسمارک)
[[be:Ота фон Бісмарк]]
[[be-x-old:Ота фон Бісмарк]]
[[bg:Ото фон Бисмарк]]
[[bs:Otto von Bismarck]]
[[br:Otto von Bismarck]]
[[bg:Ото фон Бисмарк]]
[[ca:Otto von Bismarck]]
[[ceb:Otto von Bismarck]]
[[sk:Otto von Bismarck]]
[[sl:Otto von Bismarck]]
[[ckb:ئۆتۆ ڤۆن بیسمارک]]
[[sr:Ото фон Бизмарк]]
[[sh:Otto von Bismarck]]
126.032

уредувања