Киселец: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:Măcriș
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: frr:Ruad jüd)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Măcriș)
[[pl:Szczaw zwyczajny]]
[[pt:Azeda]]
[[ro:Măcriș]]
[[ru:Щавель кислый]]
[[se:Juopmu]]
34.422

уредувања