Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Русија во 2010 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава pl:Kategoria:2010 w Rosji
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Kategori:2010 i Russland)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pl:Kategoria:2010 w Rosji)
[[ja:Category:2010年のロシア]]
[[no:Kategori:2010 i Russland]]
[[pl:Kategoria:2010 w Rosji]]
[[pt:Categoria:2010 na Rússia]]
[[ru:Категория:2010 год в России]]
86.434

уредувања