Разлика помеѓу преработките на „Ричард Фајнман“

Додадени 69 бајти ,  пред 9 години
с
с (r2.7.2) (Робот: Менува io:Richard Feynman)
[[sv:Richard Feynman]]
[[tl:Richard Feynman]]
[[ta:ரிச்சர்டு ஃபெயின்மான்]]
[[th:ริชาร์ด ไฟน์แมน]]
[[tg:Ричард Фейнман]]
86.434

уредувања