Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Филмови за Хари Потер“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Kategoria:Filmowe adaptacje utworów J.K. Rowling
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Harry Potter -elokuvat)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Kategoria:Filmowe adaptacje utworów J.K. Rowling)
[[ms:Kategori:Filem Harry Potter]]
[[no:Kategori:Harry Potter-filmer]]
[[pl:Kategoria:FilmyFilmowe Harryadaptacje Potterutworów J.K. Rowling]]
[[pt:Categoria:Filmes de Harry Potter]]
[[ru:Категория:Фильмы о Гарри Поттере]]
126.602

уредувања