Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Гесла“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Sturiennoù
(Создадена страница со: {{Катпов|Мото}} {{Commons cat|Mottos}} {{Ризница-врска|Mottos}} Категорија:Фрази [[be:Катэгорыя:Дэ...)
 
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Sturiennoù)
[[be:Катэгорыя:Дэвізы]]
[[bg:Категория:Девизи]]
[[br:Rummad:Sturiennoù]]
[[cs:Kategorie:Motta]]
[[en:Category:Mottos]]
2.347

уредувања