Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Слики од Жак-Луј Давид“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Livadurioù David
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Катэгорыя:Карціны Давіда)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Livadurioù David)
[[ar:تصنيف:جاك لوي دافيد]]
[[be:Катэгорыя:Карціны Давіда]]
[[br:Rummad:Livadurioù David]]
[[en:Category:Jacques-Louis David paintings]]
[[es:Categoría:Cuadros de Jacques-Louis David]]
2.347

уредувања