Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Езера во Италија“

с
r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Tasik di Itali
с (r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Tasik di Itali)
[[hu:Kategória:Olaszország tavai]]
[[xmf:კატეგორია:იტალიაშ ტობეფი]]
[[ms:Kategori:Tasik di Itali]]
[[nl:Categorie:Meer in Italië]]
[[ja:Category:イタリアの湖]]
2.347

уредувања