Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава hy:Թոքեր
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 62.162.217.16 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.5.4) (Робот: Додава hy:Թոքեր)
[[xal:Оошг]]
[[ko:허파]]
[[hy:Թոքեր]]
[[hi:फेफड़ा]]
[[hr:Pluća]]
5.665

уредувања