Разлика помеѓу преработките на „Пол Пот“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: km:ប៉ុល​ពត
с (r2.6.5) (Бот Менува: km:ប៉ុល​ពត)
[[be:Пол Пот]]
[[be-x-old:Пол Пот]]
[[bg:Пол Пот]]
[[bs:Pol Pot]]
[[br:Pol Pot]]
[[bg:Пол Пот]]
[[ca:Pol Pot]]
[[cs:Pol Pot]]
[[no:Pol Pot]]
[[nn:Pol Pot]]
[[km:ប៉ុល ពតប៉ុល​ពត]]
[[nds:Pol Pot]]
[[pl:Pol Pot]]
2.347

уредувања