Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Иран“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Iran
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:Historija Irana)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Iran)
[[bg:Категория:История на Иран]]
[[bs:Kategorija:Historija Irana]]
[[br:Rummad:Istor Iran]]
[[ca:Categoria:Història de l'Iran]]
[[ceb:Kategoriya:Kasaysayan sa Iran]]
2.347

уредувања