Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Чиле“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Chile
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Kateqoriya:Çili tarixi)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Chile)
[[bg:Категория:История на Чили]]
[[bs:Kategorija:Historija Čilea]]
[[br:Rummad:Istor Chile]]
[[ca:Categoria:Història de Xile]]
[[cv:Категори:Чили историйĕ]]
2.347

уредувања