Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Бразил“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Brazil
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Categoria:Historia de Brasil)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Istor Brazil)
[[an:Categoría:Historia de Brasil]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Гісторыя Бразыліі]]
[[bs:Kategorija:Historija Brazila]]
[[bg:Категория:История на Бразилия]]
[[bs:Kategorija:Historija Brazila]]
[[br:Rummad:Istor Brazil]]
[[ca:Categoria:Història del Brasil]]
[[cs:Kategorie:Dějiny Brazílie]]
2.347

уредувања