Разлика помеѓу преработките на „Министерство за разузнавање на Иран“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ja:情報省 (イラン)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ja:情報省 (イラン))
[[he:משרד המודיעין (איראן)]]
[[ku:VEVAK]]
[[ja:情報省 (イラン)]]
[[pt:Ministério da Inteligência e da Segurança Nacional (Irã)]]
[[ru:Министерство разведки и национальной безопасности (Иран)]]
34.422

уредувања