Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Музиката во 2008 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 2008
с (r2.7.1+) (Бот Додава: he:קטגוריה:2008 במוזיקה)
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 2008)
[[fa:رده:۲۰۰۸ (میلادی) در موسیقی]]
[[fr:Catégorie:2008 en musique]]
[[gl:Categoría:Música en 2008]]
[[ko:분류:2008년 음악]]
[[id:Kategori:Musik dalam tahun 2008]]
86.434

уредувања