Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Музиката во 2006 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 2006
с (r2.6.4) (Бот Додава: he:קטגוריה:2006 במוזיקה)
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 2006)
[[fa:رده:۲۰۰۶ (میلادی) در موسیقی]]
[[fr:Catégorie:2006 en musique]]
[[gl:Categoría:Música en 2006]]
[[ko:분류:2006년 음악]]
[[id:Kategori:Musik dalam tahun 2006]]
86.434

уредувања