Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Музиката во 1986 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 1986
с (r2.6.4) (Бот Додава: he:קטגוריה:1986 במוזיקה)
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Categoría:Música en 1986)
[[fa:رده:۱۹۸۶ (میلادی) در موسیقی]]
[[fr:Catégorie:1986 en musique]]
[[gl:Categoría:Música en 1986]]
[[ko:분류:1986년 음악]]
[[id:Kategori:Musik dalam tahun 1986]]
86.434

уредувања