Утирик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 83 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Општини во Маршалските Острови (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Infobox islands | name = Утирик | image name = Utrik.jpg | image caption = Сателитска снимка на атоло...)
 
с (Брзо додавање категорија Општини во Маршалските Острови (со користење на HotCat))
 
[[Category:Ратачки Острови]]
[[Категорија:Општини во Маршалските Острови]]
 
{{Маршалски Острови-никулец}}