Разлика помеѓу преработките на „Занает“

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава eu:Eskulangintza
с (r2.5.4) (Робот: Брише ca, ext, sk; менува ru)
с (r2.7.2) (Робот: Додава eu:Eskulangintza)
[[es:Artesanía]]
[[eo:Metio]]
[[eu:Eskulangintza]]
[[fa:صنایع دستی]]
[[fr:Artisanat]]
21.521

уредување