Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Списоци за астрономија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава eo:Kategorio:Astronomiaj listoj
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Kategori:Senarai astronomi)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Kategorio:Astronomiaj listoj)
[[en:Category:Astronomy lists]]
[[es:Categoría:Anexos:Astronomía]]
[[eo:Kategorio:Astronomiaj listoj]]
[[fa:رده:فهرست‌های ستاره‌شناسی]]
[[fr:Catégorie:Liste en rapport avec l'astronomie]]
34.422

уредувања