Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 33 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава ne:बिल गेट्स
с (r2.7.1) (Робот: Додава pnb:بل گیٹس)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ne:बिल गेट्स)
[[my:ဘီလ်ဂိတ်]]
[[nl:Bill Gates]]
[[ne:बिल गेट्स]]
[[new:बिल गेट्स]]
[[ja:ビル・ゲイツ]]
126.044

уредувања