Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fo:1990-árini
[[fa:دهه ۱۹۹۰ (میلادی)]]
[[hif:1990s]]
[[fo:1990-árini]]
[[fr:Années 1990]]
[[ga:1990idí]]
86.434

уредувања