Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 85 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:П’ер Мэртэзакер)
* [http://www.fussballdaten.de/spieler/mertesackerper/ Статистика во кариерата на fussballdaten.de] {{de icon}}
 
{{Arsenal F.C. squad}}
[[ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мертезакер]]
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]