Пјер де Ферма: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Pjērs Fermā
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Pierre de Fermat)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Pjērs Fermā)
[[ht:Pierre de Fermat]]
[[la:Petrus de Fermat]]
[[lv:Pjērs Fermā]]
[[lt:Pjeras Ferma]]
[[hu:Pierre de Fermat]]
86.434

уредувања