Разлика помеѓу преработките на „Тотори (префектура)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: simple:Tottori Prefecture
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Prefektura Totori)
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Tottori Prefecture)
[[ro:Prefectura Tottori]]
[[ru:Тоттори (префектура)]]
[[simple:Tottori Prefecture]]
[[sk:Tottori (prefektúra)]]
[[ckb:تۆتۆری (پارێزگا)]]
86.434

уредувања