Разлика помеѓу преработките на „Никумароро“

Додадени 76 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
 
==Поврзано==
{{Портал|Кирибати|Flag of Kiribati.svg}}
* [[Кирибати]]
* [[Острови во Кирибати]]
 
{{Кирибати-никулец}}
{{Кирибати}}
 
[[Category:Острови Феникс]]