Социјалистичка Република Словенија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:جمهوری سوسیالیستی اسلوونی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Republica Socialista d'Eslovenia)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:جمهوری سوسیالیستی اسلوونی)
[[en:Socialist Republic of Slovenia]]
[[es:República Socialista de Eslovenia]]
[[fa:جمهوری سوسیالیستی اسلوونی]]
[[fr:République socialiste de Slovénie]]
[[gl:República Socialista de Eslovenia]]
4.138

уредувања