Разлика помеѓу преработките на „Радиојаглеродно датирање“

с
r2.7.1) (Робот: Додава war:Panpepetsa radyokarbono
с (r2.7.2) (Бот Менува: la:Computatio radiocarbonica; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава war:Panpepetsa radyokarbono)
[[tr:Radyokarbon tarihleme yöntemi]]
[[uk:Радіовуглецеве датування]]
[[war:Panpepetsa radyokarbono]]
[[zh:放射性碳定年法]]
4.138

уредувања