Разлика помеѓу преработките на „Падова“

Додадени 29 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bn:পাদোয়া
с (r2.6.5) (Бот Додава: be-x-old:Падуя)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bn:পাদোয়া)
 
[[ar:بادوفا]]
[[bn:পাদোয়া]]
[[be:Горад Падуя]]
[[be-x-old:Падуя]]
[[bg:Падуа]]
[[bs:Padova]]
[[br:Padova]]
[[bg:Падуа]]
[[ca:Pàdua]]
[[cs:Padova]]
86.434

уредувања