Категорија:Родени во 1068 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1068
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1068)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1068)
[[oc:Categoria:Naissença en 1068]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1068]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1068]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1068]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1068 году]]
127.214

уредувања