Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1154 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1154
с (r2.7.1) (Бот Додава: eo:Kategorio:Naskiĝintoj en 1154)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1154)
[[oc:Categoria:Naissença en 1154]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1154]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1154]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1154]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1154 году]]
86.434

уредувања