Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1543 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1543-ban elhunyt személyek
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1543)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1543-ban elhunyt személyek)
[[lv:Kategorija:1543. gadā mirušie]]
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1543]]
[[hu:Kategória:1543-ban elhunyt személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १५४३ मधील मृत्यू]]
[[arz:تصنيف:وفيات 1543]]
86.434

уредувања