Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1345 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1345
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1345)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1345)
[[oc:Categoria:Naissença en 1345]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1345]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1345]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1345]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1345 году]]
86.434

уредувања